Rantasauna ja hotellimajoitus Maarianhaminassa
Paket

Strandbastu och hotell i Mariehamn

En varm bastu, ett dopp i havet och övernattning på hotell. Det enkla är ofta det bästa.

Det här paketet kombinerar avkoppling vid havet med boende på hotell i Mariehamn. Du väljer själv vilket hotell som passar dig bäst – med gångavstånd till stan eller i ett lugnare läge lite utanför centrum. Oavsett vilket, ingår en timmes bastutid vid stranden på Gröna Udden.

Bastun ligger naturnära, precis vid vattnet, med ett avskilt läge som passar både för kvällsbad och lugna förmiddagar. Du har en av basturna helt för dig själv under den bokade timmen, och handdukar ingår.

Efter bastun väntar en god natts sömn och frukost på hotellet. Alla våra hotell erbjuder bekväma rum och personlig service – du väljer det som passar din resa bäst.

Ett enkelt och flexibelt paket för dig som vill kombinera havsnära bastubad med ett hotellboende där du själv styr över upplevelsen.